Lijst met aanbiedingen
15
15
15
96 561 €
(3 576 € / m²)
Verkoop
1
1
27 m²
Komandorska, Wrocław
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
1
vlak
27 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Zaproponuj swoją cenę, pilna sprzedaż, mile widziana gotówka.Sprzedam mieszkanie o powierzchni 27 m2, w budynku we Wrocławiu przy ul. Komandorskiej...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Leeftijd van het aanbod:
75dagen
Bijgewerkt:
74dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Komandorska, Wrocław
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.