SUPA24
Overig
Overig
Overig
134 007 €
(2 792 € / m²)
Verkoop
3
1
48 m²
Nabycińska, Wrocław

slaapkamer3
vlak48 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, ładnie utrzymane mieszkanie o powierzchni 48,5 m², położone na parterze bloku w ścisłym centrum Wrocławia, tuż przy pl...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 316dagen
Bijgewerkt: 316dagen

Plaatsen

Nabycińska, Wrocław
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Le Premier Nieruchomości

Piotr Jaskółka