SUPA24
Overig
Overig
Overig
176 397 €
(2 940 € / m²)
Verkoop
3
1
60 m²
Stoczniowa, Wrocław

slaapkamer3
vlak60 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w na...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 325dagen
Bijgewerkt: 325dagen

Plaatsen

Stoczniowa, Wrocław
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Biuro Nieruchomości Joanna Brechun

JOANNA BRECHUN