SUPA24
Overig
Overig
Overig
146 212 €
(3 179 € / m²)
Verkoop
2
1
46 m²
Icchaka Lejba Pereca, Wrocław

slaapkamer2
vlak46 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46,82m 2 , usytuowane na 1 piętrze bloku przy uli...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 379dagen
Bijgewerkt: 379dagen

Plaatsen

Icchaka Lejba Pereca, Wrocław
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Wombat Nieruchomości

Daniel Kruk - Wombat Nieruchomości