SUPA24
Overig
Overig
Overig
197 593 €
(4 033 € / m²)
Verkoop
3
1
49 m²
Warszawa

slaapkamer3
vlak49 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Atuty: Słoneczne mieszkanie, z dużą ilością punktów świetlnych oraz wyszukanym stylem, w pełni stwarza warunki do wypoczynku i komfortowego codzienne...

vloer:
1. vloer van 10
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Warszawa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

REMAX POLSKA

Grzegorz Sikorski