SUPA24
Overig
Overig
Overig
363 107 €
(3 863 € / m²)
Verkoop
4
1
94 m²
Lazurowa, Warszawa

slaapkamer4
vlak94 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Do sprzedaży 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie z loggią usytuowane na 2 piętrze, znajdujące się przy ul. Lazurowej 11 w inwestycji Dom Development "Me...

vloer:
2. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Lazurowa, Warszawa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

K3 Nieruchomości

Konrad Jurak