SUPA24
Overig
Overig
Overig
233 523 €
(4 325 € / m²)
Verkoop
3
1
54 m²
Mińska, Warszawa

slaapkamer3
vlak54 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Przedstawiamy ofertę urokliwego mieszkania o powierzchni 54,47 m2 + taras z ogrodem ok. 9,98 m2 w znanej inwestycji - Mińska 69.
 
 

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Mińska, Warszawa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

GOOD LIFE PL GOOD LIFE PL

Irmina Szczepaniak