SUPA24
Overig
Overig
Overig
188 176 €
(5 535 € / m²)
Verkoop
2
1
34 m²
Most Śląsko-Dąbrowski, Warszawa

slaapkamer2
vlak34 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Przestawiam Piękne 2-pok. mieszkanie przy metro Ratusz Arsenał. LOKALIZACJA: Aleja „Solidarności” - Świetna lokalizacja dla osób ceniących sobie pełną...

vloer:
4. vloer van 10
Leeftijd van het aanbod: 12dagen
Bijgewerkt: 11dagen

Plaatsen

Most Śląsko-Dąbrowski, Warszawa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOMFI SP. Z O.O.

Ian Smentek