SUPA24
Overig
Overig
Overig
176 315 €
(3 673 € / m²)
Verkoop
3
1
48 m²
Wolska, Warszawa

slaapkamer3
vlak48 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

homfi ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na warszawskiej Woli. LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się przy ul. Wolskiej 115 w Warszawie....

vloer:
5. vloer van 6
Leeftijd van het aanbod: 21dagen
Bijgewerkt: 9dagen

Plaatsen

Wolska, Warszawa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOMFI SP. Z O.O.

Agata Drewicz