SUPA24
Overig
Overig
Overig
201 705 €
(3 735 € / m²)
Verkoop
3
1
54 m²
Równa, Warszawa

slaapkamer3
vlak54 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,45 m2 na ulicy Równej w Warszawie (Nowa Praga).
Budynek z 1963 roku po remoncie w 2017 roku, ociepl...

Parameters

Gegenereerd door AI

BadGemeubileerdKeukenapparatuurNa de reconstructieWeergave

vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 33dagen
Bijgewerkt: 33dagen

Plaatsen

Równa, Warszawa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

ŁADA Nieruchomości ŁADA NIERUCHOMOŚCI

Krzysztof Łada