SUPA24
Overig
Overig
Overig
203 720 €
(5 093 € / m²)
Verkoop
2
1
40 m²
Lazurowa, Warszawa

slaapkamer2
vlak40 m²
badkamers1

Hubert Kask
tel. 602 101 602
Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,23 m2 z ogródkiem, które łączy w sobi...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 33dagen
Bijgewerkt: 31dagen

Plaatsen

Lazurowa, Warszawa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SDP Nieruchomości

Hubert Kask