SUPA24
Overig
Overig
Overig
211 839 €
(4 605 € / m²)
Verkoop
3
1
46 m²
Podchorążych, Warszawa

slaapkamer3
vlak46 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

mieszkanie o powierzchni 46,25 m2 składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki z WC i przedpokoju. Bardzo jasne.II pięt...

vloer:
2. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 370dagen
Bijgewerkt: 39dagen

Plaatsen

Podchorążych, Warszawa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PRESTON REAL ESTATE

Monika Kowalska