SUPA24
Overig
Overig
Overig
70 419 €
(1 067 € / m²)
Verkoop
4
1
66 m²
Trzcianka

slaapkamer4
vlak66 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

BEZCZYNSZOWE 78 m² Z OGRÓDKIEM - PRZESTRZEŃ, KTÓRĄ DOKOŃCZYSZ PO SWOJEMU Trzcianka, ul. Konarskiego Są mieszkania, w których płacisz za czyjś gust. I...

vloer:
1. vloer van 2
Leeftijd van het aanbod: 18dagen
Bijgewerkt: 18dagen

Plaatsen

Trzcianka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Grupa Furman Nieruchomości

Sandra Schaefer