SUPA24
Overig
Overig
Overig
68 064 €
(1 174 € / m²)
Verkoop
3
1
58 m²
Trzcianka

slaapkamer3
vlak58 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasJa

Beschrijving

Trzcianka | os. Słowackiego | 3 pokoje | 58,70 m² | balkon | piwnica Są mieszkania, które bronią się układem, lokalizacją i realnym potencjałem inwes...

vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 18dagen
Bijgewerkt: 18dagen

Plaatsen

Trzcianka
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

FURMAN24

Sandra Schaefer