SUPA24
Overig
Overig
Overig
95 912 €
(2 284 € / m²)
Verkoop
2
1
42 m²
Aleja Piastów, Szczecin

slaapkamer2
vlak42 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42m2 w oficynie na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy w okolicy Pl. Kościuszki w centrum. Lokal jest w bardzo dobrym...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 479dagen
Bijgewerkt: 452dagen

Plaatsen

Aleja Piastów, Szczecin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PRONOVO Kordus

Piotr Kordus