SUPA24
Overig
Overig
Overig
84 631 €
(2 489 € / m²)
Verkoop
1
1
34 m²
1 Maja, Szczecin

slaapkamer1
vlak34 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na parterze kamienicy z 1970 roku, w samym sercu Śródmieścia Szczecina.

vloer:
2. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 42dagen
Bijgewerkt: 27dagen

Plaatsen

1 Maja, Szczecin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Natalia Kirzeniewska