SUPA24
Overig
Overig
Overig
153 286 €
(2 254 € / m²)
Verkoop
3
1
68 m²
Mazurska, Szczecin

slaapkamer3
vlak68 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealną synergię wielkomiejskiego prestiżu oraz kameralnego spokoju...

vloer:
1. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 51dagen
Bijgewerkt: 35dagen

Plaatsen

Mazurska, Szczecin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

INWESTOR SZCZECIN

Daniel Polis