SUPA24
Overig
Overig
Overig
115 166 €
(2 742 € / m²)
Verkoop
2
1
42 m²
Szczecin

slaapkamer2
vlak42 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

2 pokoje | 42 m² | osobna kuchnia | balkon | Zawadzkiego | winda Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m², położo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 54dagen
Bijgewerkt: 54dagen

Plaatsen

Szczecin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

4KĄTY

Adriana Ostrowska - Tyjan