SUPA24
Overig
Overig
Overig
108 335 €
(1 747 € / m²)
Verkoop
3
1
62 m²
Stargard

slaapkamer3
vlak62 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż jasne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o pow.62,3m na 4 piętrze, które łączy komfort przestrzeni z doskonałą lokalizacją. To idealna propo...

vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Stargard
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Monika Strzelecka