SUPA24
Overig
Overig
Overig
77 646 €
(1 035 € / m²)
Verkoop
2
1
75 m²
Anny Łajming, Słupsk

slaapkamer2
vlak75 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Biuro Nieruchomości DELTA oferuje do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 75,25 m2 położone na 3 piętrze trzypiętrowej kamienicy, ...

vloer:
3. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 77dagen
Bijgewerkt: 22dagen

Plaatsen

Anny Łajming, Słupsk
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami DELTA

Agnieszka Borkowska