SUPA24
Overig
Overig
Overig
113 055 €
(1 663 € / m²)
Verkoop
2
1
68 m²
Bytkowska, Siemianowice Śląskie

slaapkamer2
vlak68 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

* kupując swoje pierwsze mieszkanie nie zapłacisz Podatku PCC 2% w tym przypadku będzie to oszczędność 9588 zł (potwierdź czy spełniasz warunki u agen...

Parameters

Gegenereerd door AI

VloerAparte keukenKeukenapparatuurNa de reconstructie

Parameters

Eigendom:
Ander
staat:
Ander
Verwarmingstype:
Ander
Leeftijd van het aanbod: 20dagen
Bijgewerkt: 12dagen

Plaatsen

Bytkowska, Siemianowice Śląskie
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME - estate

Roman Wojciechowski