SUPA24
Overig
Overig
Overig
91 736 €
(3 276 € / m²)
Verkoop
2
1
28 m²
Podwisłocze, Rzeszów

slaapkamer2
vlak28 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Mieszkania nowoczesne, jasne i gotowe do zamieszkania mieszkanie, które idealnie łączy komfort codziennego życia z doskonałą lokalizacją. To idealna p...

vloer:
11. vloer van 11
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Podwisłocze, Rzeszów
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME - estate

Maria Basarab