SUPA24
Overig
Overig
Overig
128 526 €
(1 977 € / m²)
Verkoop
3
1
65 m²
Podwisłocze, Rzeszów

slaapkamer3
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenJa
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

OPIS:
mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65,51 m2 z osobną kuchnią, położone w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze.
Mieszkanie posiada bardzo funkcjonalny...

vloer:
1. vloer van 10
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Podwisłocze, Rzeszów
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOME - estate

Adam Wojciechowski