SUPA24
Overig
Overig
Overig
138 429 €
(2 662 € / m²)
Verkoop
3
1
52 m²
Podwisłocze, Rzeszów

slaapkamer3
vlak52 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, usytuowane w wysokim bloku z windą, w atrakcyjnej lokali...

vloer:
10. vloer van 10
Leeftijd van het aanbod: 24dagen
Bijgewerkt: 18dagen

Plaatsen

Podwisłocze, Rzeszów
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

GJ Partners s.c.

Krystian Kowal