SUPA24
Overig
Overig
Overig
109 786 €
(1 960 € / m²)
Verkoop
2
1
56 m²
Gliwicka, Rybnik

slaapkamer2
vlak56 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

PRZESTRONNY APARTAMENT W RYBNIKU- BLISKO CENTRUM! Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, w...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 455dagen
Bijgewerkt: 454dagen

Plaatsen

Gliwicka, Rybnik
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

L-R NIERUCHOMOŚCI

Justyna Frycz-Pacia