SUPA24
Overig
Overig
Overig
54 230 €
(1 291 € / m²)
Verkoop
1
1
42 m²
Powstańców Śląskich, Pyskowice

slaapkamer1
vlak42 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Mam do zaoferowania mieszkanie typu duża kawalerka z możliwością przebudowania na mieszkanie 2 pokojowe, w Pyskowicach przy Rynku, ulica Powstańców Śl...

vloer:
1. vloer van 1
Leeftijd van het aanbod: 103dagen
Bijgewerkt: 33dagen

Plaatsen

Powstańców Śląskich, Pyskowice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

NEXT INVESTMENT Dariusz Kwiecień

Next Investment Dariusz Kwiecień