Lijst met aanbiedingen
11
11
11
117 678 €
(2 452 € / m²)
Verkoop
2
1
48 m²
Powstańców, Pruszków
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
2
vlak
48 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
Zieleń za oknem i ogromny potencjał. Stwórz swoje wymarzone 48 m² w Pruszkowie! (2 lub 3 pokoje).
Wyobraź sobie poranek: pijesz kawę w swoim przestro...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Natuurlijk licht
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Coöperatie
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
Verwarmingstype:
Centrale afstandsbediening
vloer:
1. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod:
81dagen
Bijgewerkt:
4dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Powstańców, Pruszków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.