SUPA24
Overig
Overig
Overig
136 755 €
(3 507 € / m²)
Verkoop
2
1
39 m²
Trocka, Poznań

slaapkamer2
vlak39 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Przedstawiona inwestycja to nie tylko wyjątkowe mieszkania, ale również przestrzeń, która staje się domem dla każdego.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 330dagen
Bijgewerkt: 329dagen

Plaatsen

Trocka, Poznań
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Etalon Estate Group

Natalia Zaitseva