SUPA24
Overig
Overig
Overig
58 643 €
(1 676 € / m²)
Verkoop
2
1
35 m²
Rogozińska, Piła

slaapkamer2
vlak35 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią Piła, os. Staszyce, ul. Rogozińska Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 35,7...

vloer:
2. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Rogozińska, Piła
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

FURMAN24

Patrycja Szulc