Lijst met aanbiedingen
21
21
21
93 937 €
(1 323 € / m²)
Verkoop
3
1
71 m²
Kalina, Piła
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
3
vlak
71 m²
badkamers
Vertalen naar Engels
MIESZKANIE 3-POKOJOWE o pow. 70,90 2 z dużym ogrodem Piła - Kalina Lokalizacja: Piła - Kalina Powierzchnia: 70,90 m² Cena: [Proszę podać cenę] Zapras...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Leeftijd van het aanbod:
8dagen
Bijgewerkt:
7dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Kalina, Piła
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
FURMAN24
Ela Kwiatkowska
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
FURMAN24
Ela Kwiatkowska
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper