SUPA24
Overig
Overig
Overig
174 275 €
(2 125 € / m²)
Verkoop
4
1
82 m²
Adama Mickiewicza, Piła

slaapkamer4
vlak82 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

WYJĄTKOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU GÓRNYM !!! 4 pokoje o pow. 82,4 m 2 , IV piętro, winda, 2 balkony! MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA MIEJSCA POSTOJOWEGO W GARAŻU ...

vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 30dagen
Bijgewerkt: 30dagen

Plaatsen

Adama Mickiewicza, Piła
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Grupa Furman Nieruchomości

Patrycja Szulc