SUPA24
Woonkamer; uitzicht, moderne stijl, natuurlijk licht
Woonkamer; moderne stijl, houten vloer, natuurlijk licht
Woonkamer; moderne stijl, houten vloer, natuurlijk licht
141 147 €
(1 568 € / m²)
Verkoop
3
1
90 m²
1 Maja, Piła

slaapkamer3
vlak90 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,06 m², położone na 1. piętrze kamienicy w centrum Piły. Do lokalu przynależą dwa balko...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 89dagen
Bijgewerkt: 59dagen

Plaatsen

1 Maja, Piła
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

FURMAN24

Marcin Barański