SUPA24
Overig
Overig
Overig
186 304 €
(2 025 € / m²)
Verkoop
4
2+
92 m²
Jutrzkowicka, Pabianice

slaapkamer4
vlak92 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Dwupoziomowy apartament z tarasem i ogródkiem na nowoczesnym eko osiedlu ,,Zielony Bugaj". Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży dwupoziomowy ap...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 442dagen
Bijgewerkt: 441dagen

Plaatsen

Jutrzkowicka, Pabianice
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BESTATE Wrocław

Agnieszka Renner.