SUPA24
Overig
Overig
Overig
98 700 €
(2 193 € / m²)
Verkoop
3
1
45 m²
Barska, Nowy Sącz

slaapkamer3
vlak45 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Świetna propozycja dla rodziny szukającej komfortowego mieszkania blisko centrum miasta.
Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie składające...

vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Barska, Nowy Sącz
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Loft 4 Nieruchomości

Urszula Gondek