SUPA24
Overig
Overig
Overig
79 930 €
(1 903 € / m²)
Verkoop
2
1
42 m²
Konopnicka, Lublin

slaapkamer2
vlak42 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Konopnickiej. Usytuowanie nieruchomości stwarza nowemu właścicielowi możliwość zamieszkania ...

vloer:
3. vloer van 3
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Konopnicka, Lublin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOMFI SP. Z O.O.

Łukasz Piłat