SUPA24
Overig
Overig
Overig
94 205 €
(2 243 € / m²)
Verkoop
2
1
42 m²
Gliniana, Lublin

slaapkamer2
vlak42 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 42.8m2 do własnej aranżacji w doskonałej lokalizacji Lublina dzielnicy LSM/RURY.

Ander
Leeftijd van het aanbod: 187dagen
Bijgewerkt: 121dagen

Plaatsen

Gliniana, Lublin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Biuro Nieruchomości KWADRAT

Mateusz Kuszniar