SUPA24
Overig
Overig
Overig
218 464 €
(2 276 € / m²)
Verkoop
4
2+
96 m²
Droga Męczenników Majdanka, Lublin

slaapkamer4
vlak96 m²
badkamers2+
tillenJa
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

Na sprzedaż: Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim w Lublinie w dzielnicy Bronowice na osiedli Maki.

Lokalizacja: Lublin, dzielnica Bronowi...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 272dagen
Bijgewerkt: 272dagen

Plaatsen

Droga Męczenników Majdanka, Lublin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Biuro Nieruchomości KWADRAT

Rafał Grzegorczyk