SUPA24
Overig
Overig
Overig
282 766 €
(2 079 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
136 m²
Okopowa, Lublin

slaapkameratypical
vlak136 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Mam niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania z wielkim potencjałem o powierzchni 136,12 m2, zlokalizowanego w...

Parameters

Gegenereerd door AI

Natuurlijk lichtReconstructie noodzakelijk

vloer:
3. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 276dagen
Bijgewerkt: 105dagen

Plaatsen

Okopowa, Lublin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOMFI SP. Z O.O.

Joanna Pietrzak