SUPA24
Overig
Overig
Overig
108 166 €
(2 041 € / m²)
Verkoop
2
1
53 m²
Poturzyńska, Lublin

slaapkamer2
vlak53 m²
badkamers1
tillenJa
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Czechowie. Dobra lokalizacja obok szkoły podstawowej i przedszkola.
Mieszkanie o powierzchni 53,1 m...

vloer:
10. vloer van 10
Leeftijd van het aanbod: 290dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Poturzyńska, Lublin
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Biuro Nieruchomości KWADRAT

Marcin Zając