SUPA24
Overig
Overig
Overig
88 371 €
(2 008 € / m²)
Verkoop
2
1
44 m²
Turoszowska, Łódź

slaapkamer2
vlak44 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Contact me should you need more information in English
Opiekun oferty:
Kacper Kurczak
tel. 602 101 602
Cena mieszkania z wyposażeniem: 395000zł

vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 34dagen
Bijgewerkt: 32dagen

Plaatsen

Turoszowska, Łódź
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

SDP Nieruchomości

Kacper Kurczak