SUPA24
Keuken; keukenapparatuur, houten vloer, natuurlijk licht, moderne stijl
115 227 €
(1 773 € / m²)
Verkoop
3
1
65 m²
Piotrkowska, Łódź

slaapkamer3
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

3 pokoje Łódź Centrum – ul. Piotrkowska | balkon | 65 m² Na sprzedaż rozkladowe mieszkanie 3-pokojowe w samym centrum Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej, w...

vloer:
1. vloer van 10
Leeftijd van het aanbod: 96dagen
Bijgewerkt: 39dagen

Plaatsen

Piotrkowska, Łódź
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOMFI SP. Z O.O.

Damian Pilczuk