SUPA24
Overig
Overig
Overig
65 707 €
(1 825 € / m²)
Verkoop
2
1
36 m²
Aleja Adama Mickiewicza, Łódź

slaapkamer2
vlak36 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego na pierwszym piętrze w niskim bloku ul. Grota Roweckiego. Mieszkanie o powie...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 371dagen
Bijgewerkt: 351dagen

Plaatsen

Aleja Adama Mickiewicza, Łódź
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PROFIT

Agata Sucińska