SUPA24
Overig
Overig
Overig
165 056 €
(2 261 € / m²)
Verkoop
2
1
73 m²
Aleja Adama Mickiewicza, Łódź

slaapkamer2
vlak73 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasJa

Beschrijving

Potrzebujecie Państwo mieszkania z dala od miejskiego zgiełku gdzie w ciszy, przy śpiewie ptaków odpoczniecie po pracy. Przedstawiamy ofertę sprzedaż...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 449dagen
Bijgewerkt: 441dagen

Plaatsen

Aleja Adama Mickiewicza, Łódź
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

PROFIT

Agata Sucińska