SUPA24
Overig
Overig
Overig
101 291 €
(1 558 € / m²)
Verkoop
2
1
65 m²
Legnica

slaapkamer2
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

"Nieruchomości Apartament"Małgorzata Świetłowicz793 775 800                          Mieszkanie 2 pokoje / 57 m2 /  Legnica                     Piękne...

vloer:
4. vloer van 4
Leeftijd van het aanbod: 190dagen
Bijgewerkt: 22dagen

Plaatsen

Legnica
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Małgorzata Świetłowicz