SUPA24
Overig
Overig
Overig
79 946 €
(2 050 € / m²)
Verkoop
2
1
39 m²
Andromedy, Legnica

slaapkamer2
vlak39 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

"Nieruchomości Apartament"Małgorzata Świetłowicz793 775 800                         ZADBANE MIESZKANIE 2 POKOJOWE /LEGNICA/DOLNOŚLĄSKIE Do sprzedania ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 367dagen
Bijgewerkt: 322dagen

Plaatsen

Andromedy, Legnica
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

NIERUCHOMOSCI APARTAMENT

Małgorzata Świetłowicz