SUPA24
Overig
Overig
Overig
219 317 €
(5 483 € / m²)
Verkoop
2
1
40 m²
Grzegórzecka, Kraków

slaapkamer2
vlak40 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

2-POKOJOWE NOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM – GRZEGÓRZKI, UL. GRZEGÓRZECKA – WYSOKI STANDARD LOKALIZACJA: Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizow...

vloer:
4. vloer van 7
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Grzegórzecka, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Livinder

Gabriel Rogała