SUPA24
Overig
Overig
Overig
176 609 €
(5 887 € / m²)
Verkoop
2
1
30 m²
Mogilska, Kraków

slaapkamer2
vlak30 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem ok. 50m2 - Młyny Mogilska LOKALIZACJA: Położenie inwestycji pozwala wygodnie korzystać ze wszystkich atutów...

Centrale afstandsbediening
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Mogilska, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

HOMFI SP. Z O.O.

Kamil Pluta