SUPA24
Overig
Overig
Overig
135 905 €
(3 398 € / m²)
Verkoop
2
1
40 m²
Zygmunta Glogera, Kraków

slaapkamer2
vlak40 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderJa
terrasNee

Beschrijving

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla z...

gemeubileerd
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Zygmunta Glogera, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BRACIA SADURSCY

Dariusz Zieliński