SUPA24
Overig
Overig
Overig
166 422 €
(3 467 € / m²)
Verkoop
2
1
48 m²
Opolska, Kraków

slaapkamer2
vlak48 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lok...

vloer:
4. vloer van 7
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Opolska, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BRACIA SADURSCY

Dariusz Zieliński