SUPA24
Overig
Overig
Overig
1 604 604 €
(8 271 € / m²)
Verkoop
5
2+
194 m²
Podgórska, Kraków

slaapkamer5
vlak194 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staat
kelderNee
terrasJa

Beschrijving

0 % PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO LUKSUSOWE APARTAMENTY W SĄSIEDZTWIE BULWARÓW WIŚLANYCH Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny....

Parameters

Uitrusting en functies

Gegenereerd door AI

TerrasModerne stijlNatuurlijk lichtBeveiliging

vloer:
6. vloer van 9
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Podgórska, Kraków
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

BRACIA SADURSCY

Marek Popiela